Валькірія Імперської гвардії

$960

Десантно-штурмовий літак "Валькірія" (Valkyrie Assault Carrier) оснащений парними двигунами та широко використовується для десантних місій. Вриваючись на поля боїв, "Валькірія" кидає свій вантаж у виріб бою, забезпечуючи при цьому вогневе прикриття піхоті, що висаджується. "Валькірії" також обладнані страхітливим арсеналом протипіхотних ракет, придатних для знищення цілих підрозділів. Їхсмертоносні кулеметні черги знищують кожного, хто стане у них на шляху.

Набір містить 128 пластикових деталей для складання мініатюри "Валькірії" Імперської гвардії (Imperial Guard). Комплект передбачає безліч доступних опцій озброєння, включно з ракетними установками (rocket pods), лазерною гарматою (lascannon), мультилазером (multi-laser), ракетами "Пекельний удар" (Hellstrike missiles) та важкими болітерами (heavy bolters). Також у наборі ви знайдете велику овальну підставкуз ніжкою.

Зверніть увагу: мініатюри в коробці постачаються не зібраними і не пофарбованими. Інструкція зі збирання входить до набору.

Для складання рекомендуємо використовувати спеціальні інструменти та клей, а фарбувати мініатюри високоякісними акриловими фарбами.

$960

Прокрутити до верху