Фарба Base: Caledor Sky

$140

Фарби серії Base насамперед призначені для нанесення базового шару на мініатюри і фігурки. Їхня головна особливість - це висока покривна здатність порівняно з іншими серіями і фарбами, але також їх можна використовувати і для висвітлень, сухого пензля та інших ефектів у фарбуванні.

Техніка базового шару проста: попередньо розбавлену фарбу необхідно нанести на мініатюри, оптимально - у два тонких шари. Це робиться для того, щоб усі наступні кольори мали підкладку оптимального для вас кольору, а не кольору ґрунту.

Серія фарб Base складається з 54 кольорів, які поставляються в 12-мілілітрових баночках.

Фарби Citadel - це високоякісні фарби на акриловій основі. Вони не токсичні, безпечні для використання і підходять, як для пензля, так і для аерографа. Спочатку створені для фарбування мініатюр від Games Workshop, вони зарекомендували себе серед любителів хобі та моделізму в усьому світі. Також ці фарби чудово підходять для фарбування мініатюр із сучасних настільних ігор. Палітрафарб Citadel Colour містить понад 300 кольорів і відтінків і розділена на серії: Base, Layer, Shade, Contrast, Dry, Air, Technical і Spray.

$140

Прокрутити до верху