Манчкін

$280

Гра "Манчкин" - локалізація настільної карткової гри Munchkin. Російською мовою гра, як не старайся, набуває нового звучання, але залишається, як і раніше, азартною, динамічною і зловтішною. Рольове зубоскальство за простими, але місцями навмисно туманними правилами піддає глузуванням шляхетних ельфів, мудрих магів, відважних воїнів і волохатоногих хафлінгів.

Клірики б'ються з андедами, злодії підрізають своїх суперників у розпал бою, гігантські Кальмадзілли і мерзенні Лицесоси прагнуть отруїти або забрати геройські життя ваших манчкінів, але так, на розслабоні, без довгих промов і численних кидків різногранних кісток, прийнятих у D & amp; D, GURPS та інших равенлофтах.

Про гру Отже, настільна гра "Манчкін" - це рольова гра за формою, пародія за змістом. Манчкіни гравців ходять підземеллями, витягають на світ божий тамтешніх жахливих мешканців і або каються в цьому, або отримують за перемогу нові рівні та скарби. Результат кожної подібної пригоди (бою, коротше) залежить від того, хто з чим на бій вийшов. У гравця це рівень і бонуси/штрафи від шмоток,У монстра це рівень плюс карти-підсилювачі та разові шмотки. Звідки шмотки у монстра? У Вашому бою можуть узяти участь і заздрісні суперники: вони можуть допомагати монстру й послаблювати вас. Тому, хоча в "Манчкін" і можна грати удвох, наберіть на матч побільше людей: на руках буде більше прокльонів, підсилювачів і зілля, якими так легко змінити баланс сил у бою ву будь-який бік, і пильні заздрісники не дадуть нікому з Вас вийти в одноосібні лідери перегонів до 10-го переможного рівня. При створенні настільна гра "Манчкін" була спрямована на молодіжну аудиторію, знайому з рольовими іграми. Проте, грати в гру "Манчкін" можна в будь-якому віці, окрім зовсім вже ніжного, в якому деякі жарти Стіва Джексона можуть здатися занадто солоними. А так фентезі-пригода з мужніми / жіночими героями, неймовірними ситуаціями, неймовірно моторошними невимовними, моторошно моторошними...монстрами і величезними скарбницями сподобається будь-якій людині з широким кругозором і здоровим почуттям гумору. Як грати?

На початку партії гравці починають як звичайні люди своєї статі (так-так, у грі є навіть відмінність статей!) першого рівня. У ваш хід ви вибиваєте двері, тобто перевертаєте верхню карту колоди дверей, і виконуєте умови, написані на карті. Якщо ж це карта монстра, то вам не пощастило і доведеться вступити з ним в бій. Коли сила гравця більша або дорівнює силі монстра, тоді гравець перемагає іможе взяти стільки карт скарбів, скільки вказано на карті з монстром. Під час бою інші гравці можуть допомагати товаришеві та вступити з ним у бій, або ж заважати та всіляко посилювати ворога, який виліз. Якщо гравець перемагає в бою, то він отримує один рівень. Упродовж партії гравці будуть застосовувати на себе різні класи й професії, мінятимуть свою стать, нап'язуватимуть різноманітні шмотки, питимуть підозрілізілля, а також бити найрізноманітніших монстрів!

Як розширити колоду?

Головною особливістю настільної гри "Манчкін" є її різноманіття. Ви можете зустріти найрізноманітніші сеттінги "Манчкіна", і їх всі можна, і навіть потрібно, заважати між собою! Вивчіть нові бойові мистецтва, приміряйте на себе піратську пов'язку, рушайте в космічну подорож - ваші партії стануть більш різноманітними і цікавими, ви зустрінете на своєму шляху несподіваних монстрів, але..,звісно ж, ви знайдете, чим завдати удару у відповідь!

А хто переміг?

Все дуже просто, переможцем стає той манчкін, який зміг першим досягти, всіма правдами і неправдами, десятого рівня.

$280

Прокрутити до верху