Quixo Mini

$270

Квіксо оманливо нагадує знайомі всім хрестики-нулики, але насправді вона набагато цікавіша. Мета гри - скласти ряд із 5 своїх символів. Усе було б просто, якби кубики були нерухомими, але кожен хід гравці змінюють розташування кубиків, зрушуючи один із рядів. Тож, зовсім несподівано, ви можете опинитися на межі поразки!

Спочатку всі кубики дивляться вгору порожніми сторонами. У свій хід гравець бере кубик, звернений вгору порожньою або своєю гранню, і ставить його з іншого боку одного з рядів (у якому перебував цей кубик), на один крок зрушуючи кубики (заборонено тільки повертати кубик на своє колишнє місце).

Чи добре ви можете прораховувати свої ходи і передбачати кроки суперника? Чи здатні ви розгадати приховані пастки? Чи під силу вам самим влаштувати хитру комбінацію? Спробуйте :)

У Квіксо можна грати і вчотирьох, командами по 2 людини. Тоді ви можете ходити тільки кубиками, відміченими крапкою з вашого боку. Завдання з виставляння командних кубиків у ряд ще більше ускладнюється :)

Якість гри Квіксо Міні (Quixo Mini) чудова: безліч дерев'яних кубиків із хрестиками-нуликами зроблені дуже акуратно та симпатично, а кругла підставка для них - ідеальна. Правила гри російською мовою вже містяться в буклеті від виробника, вони займають одну сторінку та досить легкі.

$270

Прокрутити до верху