Матрьошкине (2012)

$180

У казковому селі Матрьошкіно сьогодні з самого ранку переполох! Юні красуні затіяли хитру гру: кожна матрьошка придумала свій рух і всього лише попросила його повторити. Але це виявилося зовсім не просто, адже треба навчитися відрізняти матрьошки одну від одної, а вони схожі, як рідні сестри. І лише їх барвисті сукні та хусточки допоможуть нам не заплутатися остаточно! Точимо майстерність уаналітичному та комбінаторному мисленні, реакції та увазі, умінні розпізнавати основні кольори.

Як грати?

Усі матрьошки викладаються на стіл картинками догори. Далі ведучий відкриває картку з кольорами та уважно вивчає саму картку, потім він знаходить матрьошку такого самого кольору на столі, порівнює їхні рухи та викладає картку на стіл. А вже учасники гри порівнюють кольори на цій картці та тих, що вже лежать на столі, і намагаються повторити рух, показаний відповідною матрьошкою.

Кому підійде ця гра?

Правила гри досить прості, проте складність полягає в тому, що матрьошок багато, розрізнити їх складно, очі розбігаються в пошуку потрібної. Гра чудово підійде для чудових вечорів у сімейному колі! Чудове тренування на розрізнення кольорів і розвиток уважності для дітей.

$180

Прокрутити до верху